Facebook Sayfamız
Rastgele Foto
1 4 6 8
Temmuz 2020
P S Ç P C C P
« May    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Çatlak Kova

Bir Hindistan suç , boynuna asıldı iki büyük ucunda bir kova su taşıyan uzun bir sopa giydi . Kovalar Çatlakmış biri . Uzun bir yol evde daha güçlü olan tam kova her zaman nehir tamamladıktan patron , ulaştırabilirmiş evkova çatlak içine koymak suyun sadece yarısı . Bu durum, iki yıl boyunca her gün devam etmiştir. Sucu götürebilirmiş her zaman patron evinin su sadece yarım kova . Yerine olduğu için utanç yoksul kırık kova getirme görevi sadece yarısı sağlam bir kova , başarısı gurur iken. Iki yıl sonunda ,nehir kıyısında bir gün çatlak kova sucuya ele :

– Özür dilemek istiyorum , ve ben kendimden utanıyorum .

– Neden olmasın? sucu diye sordu . “Neden utanıyorsun ? ”

Kova cevap verdi :

– Yerine su getirebiliyorum çatlağımdan içine sızmak için hareket eden iki yıl için görev sadece yarısı çünkü. Emeklerinin tam değerini alamaz rağmen Yani size , benim kusurumdan için çalışabilir .

Sucu şöyle dedi:

– Senieve yolun patron üstündeki çiçek fark istiyorum.

Gerçekten de , çatlak tepeye tırmanmakova yanında bir yolgüneş kır çiçekleri ısıtır gördüm . Fakat yine de suyun yarısının kaybı için yolun sonunda tekrar hasta sucudan özür diledi hissettim . Sucu kova sordu :

– Lütfen sadece yan yolun yan veçiçekler fark etmedi , diğer kol üzerinde çiçek var mı? Ben kusur hakkında bilmek ve yararlanmak değil çünkü bu . Ben size onlara su her gün olan yolda yol ve nehir yanınızda çiçek tohumları dikti. İki yıl süsleyebildim patron onlarla bu güzel çiçekler Supper toplamak . O evde yaşayamayacaktı bu güzellikleri gibi değildi .

Biz özel kusurları . Biz aslında kova kırık . Tanrı’nın büyük planının bir şey israf değildir . Korkuyor Kusurlarınızdan olmayın . Onları kabul edilmesi. Eğer gerçek güç buldum biliyorsanız Kusurlarınızda , gerçek güzellik olabilir .

Yorum Ekle